Skocz do zawartości

NismoGT

Administrator
 • Ilość treści

  384
 • Wpisy

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  53

NismoGT wygrał w ostatnim dniu 23 Styczeń

NismoGT ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

465 Władczy

O NismoGT

 • Ranga
  Prawie Smok

Ostatnio na profilu byli

11947 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja z dnia 23.01.2019 1.Zmieniliśmy serwerownie przez co problem z chatem został zażegnany. 2.Problem z dungiem Baronówna Pająków został poprawiony. 3.Agenci ziemi gildii są już dostępni. 4.Znacznie poprawiono drop z Azraela. Wszystkie wasze propozycje analizujemy na bieżąco.Każdy zostanie poinformowany jeśli postanowimy coś wprowadzić.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej gry!
 2. Co aktualnie robimy? Przenosimy serwer na inny dedyk.Jak już zauważyliście,podejmowaliśmy kilka prób naprawy chatu,ciągle coś było nie tak.Postanowiliśmy przenieść nasz serwer na inny dedyk *zmiana serwerowni*.Ponieważ to jest kluczowym problemem. Szczegółowe informacje na temat tego co zostało wprowadzone znajdziecie tutaj:
 3. Temat został zamknięty przez moderatora. Propozycja została odrzucona. Pamiętaj, że po 30 dniach od zamknięcia tematu, możesz dodać propozycję ponownie.
 4. Można o odpowiedź na PW ? 

 5. Zapraszam na odcinek! 

   

 6. Temat został zamknięty przez moderatora. Witaj! Twoja propozycja jest aktualnie rozpatrywana. W ciągu 7 dni podamy oficjalną decyzję
 7. Ile razy mogę mówić że w poniedziałek...
 8. do
  3 godziny rat.
 9. do
  Możliwość grania kartami pozostanie włączona do Czwartku,do godziny 23:00.
 10. do
  Szkatułki do zdobycia z każdego potwora od 20 poziomu postaci.
 11. Dzisiaj godzina 19:00 odpalamy drop szkat blasku!

 12. NismoGT

  Azrael itp

  Cześć,z baronki nie lecą takie itemy jak magiczny kamień,perły.Tak samo wejście na Azraela jest co godzinę a na Baronke co 2. Jeżeli tak bardzo chcecie możemy delikatnie ulepszyć drop z Azraela.
 13. NismoGT

  WP

  Balans postaci jest jak najbardziej dobrze zrobiony.Nic nie zostało znerfione,jest dokładnie tak samo jak na PL,u.
 14. Cześć,czekamy,czekamy na więcej głosów.
 15. Aktualizacja z dnia 17.01.2019 1.Poprawiono Alchemie. -Znacznie ułatwiono ulepszanie Smoczych Kamieni. (stopień jakości,klasa) -Dodano opcje wystawienia na sklep Rzadkiego Cor Draconis. -Dodano drop 4x Rzadki Cor Draconis z Silnej Lowowej Wiedzmy. -Dodano drop 3x Rzadki Cor Draconis z Diabła Alduina. -Dodano drop 3x Rzadki Cor Draconis z Pustynnego Generała. -Dodano drop 1x Rzadki Cor Draconis z Generał Yonghan. -Dodano drop 1x Rzadki Cor Draconis z Generał Huashin. -Dodano drop Zielonej Smoczej Fasoli z wszystkich bossów w Grocie Wygnańców,Pustyni Gnolli oprócz Berana. 2.Rozszerzono panel zapisu lokacji do 24 pozycji. 3.Naprawiono problem z czatem. 4.Dodano stackowanie ksiąg polimorfii ( Księga Polimorfii, Zaawansowana Księga Polimorfii, Mistrzowska Księga Polimorfi). 5.Dodano stackowanie ksiąg dowodzenia ( Sztuka Wojny Sun Zi, Sztuka Wojny Wu Zi, WeiLiao Zi). 6.Usunięto z wyszukiwarki sklepów przedmioty niedostępne na serwerze. 7.Poprawiono misje Wsparcie Wojenne na 56 Poziom.Od teraz zamiast staku 5 grot strzał dropi 15. 8.Zmieniono pozycje teleportacji po zakończeniu dungeonu Baronówna Pająków.
×
×
 • Utwórz nowe...