Skocz do zawartości

VINCH3STER

exTeam
 • Ilość treści

  1398
 • Wpisy

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  62

VINCH3STER wygrał w ostatnim dniu 13 Maj

VINCH3STER ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

537 Władczy

O VINCH3STER

 • Ranga
  Mentor
 • Urodziny 15.05.1995

Nerwia

 • Nick
  VINCH3STERS
 • Poziom postaci
  91
 • Królestwo
  Shinsoo
 • Klasa
  Sura BM
 • Gildia
  Samotny Wilk

Media społecznościowe

Ostatnio na profilu byli

4573 wyświetleń profilu
 1. VINCH3STER

  Temat został zamknięty przez moderatora. Propozycja została odrzucona. Pamiętaj, że po 30 dniach od zamknięcia tematu, możesz dodać propozycję ponownie.
 2. VINCH3STER

  Gra

  Aktualizacja z dnia 14.01.2019 1. Zbalansowaliśmy Kryjówkę Baronówny ( Zmieniony drop i dostosowano dmg ) 2. Dodaliśmy drop Cor Draconis do bossów (od 50 poziomu bossa). 3. Zbalansowaliśmy drop z Labiryntu Orków. 4. Dodaliśmy rzadkie Cor Draconis do IS za 150SM 5. Cena zwykłego Cor Draconis została zmieniona z 130SM na 55SM 6. Dodaliśmy do koła losu Cor Draconis (rzadkie) 7. Dodaliśmy Specjalki do expa, które dropią z Wróżki. Pancerz Magmy Szata Ognia Piekielny Pancerz Ubr. Krwaw. Księżyca Zbroje można założyć od 85 poziomu postaci. Zawarte bonusy: Silny przeciwko potworom, średnie obrażenia, max pż. 8. Poprawiliśmy usuwanie postaci.
 3. VINCH3STER

  Gra

  W tym temacie będziemy podawać zmiany na Nerwii S2
 4. VINCH3STER

  Temat został zamknięty przez moderatora. Propozycja została zaakceptowana.
 5. VINCH3STER

  Do wróżek zostanie dodany drop specjalek.
 6. VINCH3STER

  Nerwia

  Jeśli ktoś ma propozycje to zakładać nowe posty. Komentarze nie są brane pod uwagę.
 7. Czy is bedzie na zawsze? a jesli czasowy to czas leci ciągle czy tylko jak sie uzywa?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Toxic

   Toxic

   dzik i fryz = 300sm 

   co do peta kwestia farta  masz go ze skrzynki za 60 lub 90 sm albo poleci albo nie 

  3. Stachu06

   Stachu06

   Spokojnie juz mam dzika kostium fryza 

    

  4. Toxic

   Toxic

    450 SM za 50 psc . po kupnie dzika i fryza masz150 sm na szkaty powodzenia ;) 

 8. Cześć, wiesz jak naprawić taki błąd?123222PNG_qanpaph.png

  1. VINCH3STER

   VINCH3STER

   Patcher będzie dopiero dostępny po uruchomieniu serwera.

 9. VINCH3STER

  Nerwia

  Propozycja jest analizowana. Administracja w ciągu 7 poda odpowiedź.
 10. 1. Dodając nowy temat w dziale należy zastosować poniższy wzór: Nazwa przedmiotu lub opis postaci: Dodatkowe informacje: Screeny przedmiotu lub postaci: Preferowany środek płatniczy (SM, PLN, inne przedmioty): 2. W przypadku niezastosowania wzoru autor tematu ma maksymalnie 24h na jego poprawę od momentu otrzymania pouczenia od moderatora. 3. Autor tematu może odświeżyć swój wątek po 24h od ostatniej odpowiedzi. 4. Po 5 dniach nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum. Autor ma możliwość jego przywrócenia poprzez kontakt z moderatorem lub użycie opcji "Zgłoś". 5. Nazwa tematu musi jasno określać zawartą w nim treść. 6. Zabroniony jest handel Yangami. Wszelkie próby obejścia tego zakazu będą skutkować odpowiednimi konsekwencjami, o których decyduje Administrator Gry.
 11. 1. Dodając nowy temat w dziale należy zastosować poniższy wzór: Nazwa przedmiotu lub opis postaci: Dodatkowe informacje: Screeny przedmiotu lub postaci: Preferowany środek płatniczy (SM, PLN, inne przedmioty): 2. W przypadku niezastosowania wzoru autor tematu ma maksymalnie 24h na jego poprawę od momentu otrzymania pouczenia od moderatora. 3. Autor tematu może odświeżyć swój wątek po 24h od ostatniej odpowiedzi. 4. Po 5 dniach nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum. Autor ma możliwość jego przywrócenia poprzez kontakt z moderatorem lub użycie opcji "Zgłoś". 5. Nazwa tematu musi jasno określać zawartą w nim treść. 6. Zabroniony jest handel Yangami. Wszelkie próby obejścia tego zakazu będą skutkować odpowiednimi konsekwencjami, o których decyduje Administrator Gry.
 12. 1. Dodając nowy temat w dziale należy zastosować poniższy wzór: Nazwa przedmiotu lub opis postaci: Dodatkowe informacje: Screeny przedmiotu lub postaci: Preferowany środek płatniczy (SM, PLN, inne przedmioty): 2. W przypadku niezastosowania wzoru autor tematu ma maksymalnie 24h na jego poprawę od momentu otrzymania pouczenia od moderatora. 3. Autor tematu może odświeżyć swój wątek po 24h od ostatniej odpowiedzi. 4. Po 5 dniach nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum. Autor ma możliwość jego przywrócenia poprzez kontakt z moderatorem lub użycie opcji "Zgłoś". 5. Nazwa tematu musi jasno określać zawartą w nim treść. 6. Zabroniony jest handel Yangami. Wszelkie próby obejścia tego zakazu będą skutkować odpowiednimi konsekwencjami, o których decyduje Administrator Gry.
 13. 1. Dodając nowy temat w dziale należy zastosować poniższy wzór: Nazwa przedmiotu lub opis postaci: Dodatkowe informacje: Screeny przedmiotu lub postaci: Preferowany środek płatniczy (SM, PLN, inne przedmioty): 2. W przypadku niezastosowania wzoru autor tematu ma maksymalnie 24h na jego poprawę od momentu otrzymania pouczenia od moderatora. 3. Autor tematu może odświeżyć swój wątek po 24h od ostatniej odpowiedzi. 4. Po 5 dniach nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum. Autor ma możliwość jego przywrócenia poprzez kontakt z moderatorem lub użycie opcji "Zgłoś". 5. Nazwa tematu musi jasno określać zawartą w nim treść. 6. Zabroniony jest handel Yangami. Wszelkie próby obejścia tego zakazu będą skutkować odpowiednimi konsekwencjami, o których decyduje Administrator Gry.
 14. 1. Zakazuje się obrażania innych użytkowników, oraz innych osób. 2. W dziale jest obowiązek pisania tylko o sprawach związanych z grą lub forum. 3. Użytkownicy mają obowiązek wypowiadania się na konkretny temat. Odejścia od wątku będą karane, jeśli masz inną propozycję to załóż nowy temat. 4. Zakazuje się odświeżania tematów oraz ich "bumpowania". 5. Po 14 dniach nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum. Autor ma możliwość jego przywrócenia poprzez kontakt z moderatorem lub użycie opcji "Zgłoś". 6. Nazwa tematu musi jasno określać zawartą w nim treść. 7. Administrator ma prawo zamknąć temat bez podania przyczyny.
 15. 1. Sprawdź czy dodajesz propozycje w odpowiedniej zakładce. 2. Autor tematu może odświeżyć swój wątek po 24h od ostatniej odpowiedzi. 3. Po 14 dniach nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum. Autor ma możliwość jego przywrócenia poprzez kontakt z moderatorem lub użycie opcji "Zgłoś". 4. Nazwa tematu musi jasno określać zawartą w nim treść. 5. Administrator ma prawo zamknąć temat bez podania przyczyny. 6. Użytkownicy mają obowiązek wypowiadania się na konkretny temat. Odejścia od wątku będą karane, jeśli masz inną propozycję to załóż nowy temat. 7. Autora tematu nie obowiązuje limit propozycji w jednym poście (może być ich np. 5). 8. Tematy z propozycjami nie mogą się powtarzać częściej niż raz na 30 dni. Dodając temat, sprawdź czy taka propozycja już była i jaką uzyskała odpowiedź. 9. Administrator po 7 dniach od dodania tematu analizuje propozycje i ma kolejne 7 dni na odpowiedź. 10. Administrator nie musi podawać powodu zaakceptowania bądź odrzucenia propozycji.
×
×
 • Utwórz nowe...