Skocz do zawartości

Exedrion

Mistrz Gry
 • Ilość treści

  2098
 • Wpisy

  222
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

Exedrion wygrał w ostatnim dniu 26 Maj

Exedrion ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

266 Magnacki

8 obserwujących

O Exedrion

 • Ranga
  [GM]Exe

Nerwia

 • Nick
  [GM]Exe
 • Poziom postaci
  105
 • Królestwo
  Shinsoo
 • Klasa
  Szaman Leczenie

Ostatnio na profilu byli

4516 wyświetleń profilu
 1. Exedrion

  Witajcie gracze ! W tym losowaniu wygrały liczby 10, 24 i 27 Niestety nikt nie wytypował poprawnie liczb. A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Zgłaszać swoje liczby możecie do Środy (3 Czerwiec) do godziny 20:00 ! Aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Liczby: Nick: W przeciwnym razie wasze liczby nie zostaną uwzględnione w losowaniu ! Powodzenia!
 2. Exedrion

  Gra

  Aktualizacja z dnia 26.05.2020 - Dodano możliwość mixowania Wybornej alchemii
 3. Exedrion

  Witajcie gracze ! W tym losowaniu wygrały liczby 8, 16 i 19 Niestety nikt nie wytypował poprawnie liczb. A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Zgłaszać swoje liczby możecie do Środy (27 Maj) do godziny 20:00 ! Aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Liczby: Nick: W przeciwnym razie wasze liczby nie zostaną uwzględnione w losowaniu ! Powodzenia!
 4. Exedrion

  Witajcie gracze ! W tym losowaniu wygrały liczby 3, 9 i 12 Niestety nikt nie wytypował poprawnie liczb. A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Zgłaszać swoje liczby możecie do Środy (20 Maj) do godziny 20:00 ! Aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Liczby: Nick: W przeciwnym razie wasze liczby nie zostaną uwzględnione w losowaniu ! Powodzenia!
 5. Exedrion

  Witajcie gracze ! W tym losowaniu wygrały liczby 10, 15 i 29 Niestety w tym losowaniu nikt nie wytypował poprawnie liczb A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Mini Lotka Zgłaszać swoje liczby możecie do Piątku (15 Maj) do godziny 20:00 ! Aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Liczby: Nick: W przeciwnym razie wasze liczby nie zostaną uwzględnione w losowaniu ! Powodzenia!
 6. Exedrion

  Witajcie gracze ! W ostatnim losowaniu wygrały liczby 16, 19, 23 Nikt nie trafił perfekcyjnie wszystkich liczb (a byliście blisko), dlatego zgodnie z zasadami zabawy obowiązuje 9 punkt regulaminu: W powyższym losowaniu wygrywa: @ligaliero podając liczby 15, 18, 23 A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Mini Lotka, aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Liczby: Nick: W przeciwnym razie wasze liczby nie zostaną uwzględnione w losowaniu ! Zgłaszać swoje liczby możecie do Niedzieli 22:00 Powodzenia!
 7. Exedrion

  Witajcie gracze ! W ostatnim losowaniu wygrały liczby 8, 20, 28 Nikt nie trafił perfekcyjnie wszystkich liczb (a byliście blisko), dlatego zgodnie z zasadami zabawy obowiązuje 9 punkt regulaminu: W powyższym losowaniu wygrywa: @Mats0NN podając liczby 9, 19, 29 A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Mini Lotka, aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Zgłaszać swoje liczby możecie do Wtorku 23:00 Powodzenia!
 8. Exedrion

  Temat został zamknięty przez moderatora. Propozycja została odrzucona. Pamiętaj, że po 30 dniach od zamknięcia tematu, możesz dodać propozycję ponownie.
 9. Exedrion

  Od zawsze jest taka opcja, kliknij alt+ppm na zmianki i się stackuja
 10. Exedrion

  Witajcie gracze ! W tym losowaniu wygrały liczby 27, 28 i 30 Niestety w tym losowaniu nikt nie wytypował poprawnie liczb A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Mini Lotka, aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Następne wyniki 1 Maja, zgłaszać swoje liczby możecie do Czwartku do godziny 19:00 ! Powodzenia!
 11. Exedrion

  Temat został zamknięty przez moderatora. Propozycja została odrzucona. Pamiętaj, że po 30 dniach od zamknięcia tematu, możesz dodać propozycję ponownie.
 12. Exedrion

  Witajcie gracze ! W ostatnim losowaniu wygrały liczby 8, 16, 21. Nikt nie trafił perfekcyjnie wszystkich liczb (a byliście blisko), dlatego zgodnie z zasadami zabawy obowiązuje 9 punkt regulaminu: W powyższym losowaniu wygrywają: @Szami podając liczby 7, 17, 21 oraz @Haju podając liczby 9, 16, 22 Nagroda zostanie nadana w ciągu najbliższych 24 godzin. A już teraz zaczynamy kolejne losowanie Mini Lotka, aby wziąć udział pamiętajcie o zastosowaniu wzoru oraz wypisaniu liczb w kolejności od najmniejszej do największej. Następne wyniki w Sobotę o godzinie 12:00, zgłaszać swoje liczby możecie do Soboty 11:00 ! Powodzenia
 13. Witajcie gracze! Postanowiliśmy zorganizować zabawę Mini Lotek, do wygrania będzie to co lubicie najbardziej czyli Smocze Monety! Osoba która poprawnie wytypuje numerki losowania otrzyma 200 Smoczych Monet. Każde z losowań trwa 5 dni, po tym czasie zabronione jest wstawianie postów aż do ogłoszenia wyników. Po ogłoszeniu wyników gracze znów mają 5 dni na wytypowanie swoich numerów. Każde z losowań jest nagrywane oraz wstawiane wraz z wynikami w poście. 1. Każdy z uczestników może zgłosić swoje liczby raz na dane losowanie. 2. Zabroniony jest udział w losowaniu z więcej niż jednego konta. 3. Zabroniony jest spam, w temacie umieszczamy tylko i wyłącznie posty z podanymi przez siebie numerkami, według podanego wzoru. 4. Zabroniona jest edycja postów i zmiana swoich liczb. 5. Nie można przekazywać swojej nagrody innym osobom. 6. Osoby nie stosujące się do regulamin otrzymują stały zakaz gry w Mini Lotka! 7. Osoba która otrzymała blokadę gry nie może stworzyć kolejnego konta aby znów grać w Mini Lotka 8. W zabawie obowiązuje Regulamin Forum. 9. By wygrać trzeba podać liczby które nie będą się różniły o więcej niż 1 od liczb zwycięskich.** *Gdy wygrają numery 4,11,23, a ktoś podał 3,11,24 to wygrywa - każda z liczb nie różni się o więcej niż 1* 10. Uczestnicy podają liczby w zakresie 1-30 w kolejności od najmniejszej do największej, w przeciwnym razie zostają wykluczeni z losowania. **- Obowiązuje tylko gdy nikt nie trafi poprawnie wszystkich liczb Liczby: 2, 12, 24 Nick: [GM]Exe Pierwsze wyniki pojawią się wieczorem w Niedzielę 19.04.2020, czas na wytypowanie numerków do 19.04.2020 20:00 !
 14. Klikasz PPM na skrzynkę i masz tam opcję włóż i wyjmij peleryny
×
×
 • Utwórz nowe...