Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Exedrion

Mistrz Gry
 • Ilość treści

  890
 • Wpisy

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

Exedrion wygrał w ostatnim dniu 9 Listopad

Exedrion ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

246 Nieustraszony

2 obserwujących

O Exedrion

 • Ranga
  [GM]Exe
 • Urodziny 26.07.1999

Nerwia

 • Nick
  Exedrion
 • Poziom postaci
  76
 • Królestwo
  Shinsoo
 • Klasa
  Wojownik Body

Ostatnio na profilu byli

2703 wyświetleń profilu
 1. 1. Każdy uczestnik może zapisać tylko 1 postać na Turniej PVP. 2. Zabrania się wymiany oraz pożyczania ekwipunku i odpałów przed oraz między pojedynkami. 3. Każdy uczestnik może używać wszystkich dostępnych odpałów oraz IS w trakcie turnieju. 4. Zabrania się używania wierzchowca podczas pojedynku PVP, skutkuje to dyskwalifikacją. 5. Każdy z widzów oraz uczestnicy nie mogą przeszkadzać podczas pojedynków. Przeszkadzanie skutkuje blokadą konta a w przypadku uciążliwego przeszkadzania też kont powiązanych. 6. Zabrania się buffowania uczestników turnieju, buffami takimi jak "Pomoc Smoka", "Błogosławieństwo", "Odbicie", "Leczenie" oraz "Zwinność". Tych umiejętności mogą używać jedynie klasy które się nimi posługują. 7. Podczas turnieju PVP uczestnik nie może być w grupie, w przeciwnym razie zostanie zdyskwalifikowany. 8. Każdy uczestnik ma obowiązek stawić się w ciągu minuty na swoją walkę, inaczej oddaje ją walkowerem i zostaje zdyskwalifikowany. 9. Gdy podczas walki jednego z uczestników wyloguje przegrywa on dany pojedynek, jednak nie całą walkę. 10. W trakcie trwania Turnieju PVP zakazuje się pojedynków wokół walczących. 11. Walki toczą się w systemie do 3 zwycięstw. Oznacza to że jeden z uczestników może wygrać 3:2, 3:0 itp. 12. Dobijanie walczących po wygraniu pojedynku jest zabronione i skutkuje blokadą konta. 13. Pojedynek rozpoczyna się po potwierdzeniu gotowości przez obu graczy, wtedy GM startuje walkę. Po rozpoczęciu nie ma możliwości przerwania walki. 14. Użycie jakichkolwiek przedmiotów regenerujących HP np. AutoPota, Smażona ryba, Woda oraz używanie przedmiotów, które usuwają negatywne efekty, skutkuje dyskwalifikacją. 15. Zakazuje się zmiany broni podczas pojedynku. 16. Ninja Dagger nie może używać łuku podczas pojedynku. 17. Administracja decyduje o dyskwalifikacji i ich zdanie jest niepodważalne. 18. Walka zakończona remisem nie przyznaje punktów obu graczom. 19. Wszystkie walki są nagrywane i w przypadku wątpliwości Administracja ma prawo poczekać z werdyktem walki do czasu przeanalizowania nagrania. 20. W przypadku oszukiwania uczestnik walki zostaje wydalony z turnieju. 21. W przypadku używania podczas turnieju PVP nielegalnego oprogramowania gracz zostaje wydalony z turnieju, a wszystkie jego konta zostają zbanowane po powiązaniu. 22. Zakazuje się zmiany osoby walczącej daną postacią w trakcie turnieju oraz walki za kogoś, grozi wydaleniem z turnieju. 23. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go. 24. Podczas pojedynku zakazuje się używania Białych Flag, grozi wydaleniem z turnieju. Regulamin może ulec zmianie.
 2. Siemano, pytanie od kolegi " czy istnieje możliwość wejścia do groty z bufem na poziomie 70" a jeśli tak to w jaki sposobem sie to robi

  1. Exedrion

   Exedrion

   Da się, normalnie wchodzi się tak jak innymi postaciami. Musisz posiadać przepustkę Krwisty Kamień

  2. golem

   golem

   Dziekuje !

 3. Ja bym już odpuścił wymiane przy tym jego zaskoczeniu o nagrywaniu tego.
 4. WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO 

  Cute-Gif-for-Happy-Birthday-1.gif

  1. VINCH3STER

   VINCH3STER

   Dziękuje ^_^

  2. KalaGT

   KalaGT

   Wszystkiego najlepszego, jupiter ?

  3. VINCH3STER

   VINCH3STER

   Dziękuje Pani Kierownik ?

 5. No to proponuje tutaj wstawić te SS skoro je masz, bo tak bez dowodów to mało kto Ci uwierzy.
 6. Cute-Gif-for-Happy-Birthday-1.gif

  1. Paweł

   Paweł

   Dziękuję ❤️

 7. Podobno kuzyn szwagra co ma brata, a ten brat ma takiego kolege. No a ten kolega to ma też kolege ale takiego co go nie zbyt lubi. I oni się tak zgadali że no w sumie to ziemia nie jest płaska.

  1. KalaGT

   KalaGT

   Dawno takiej ciekawej historii nie słyszałam. ?

  2. VINCH3STER

   VINCH3STER

   Ja też to słyszałem! True story

 8. Synek, to trzeba usiąść na spokojnie.
 9. Dzień dobry. Miłej niedzieli ?

 10. Miłej sobotniej nocy jak i wieczorku ?

 11. Dzień dobry 

×
×
 • Utwórz nowe...