Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzisiaj
 3. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 4. Poziom i klasa postaci: Lv. 66 Bodziak Umiejętności i misje: Aura P berek 1ku do m5, biolog zęby orka D: Ekwipunek: https://zapodaj.net/fc33cf579f10b.png.html Możliwość sprzedaży przez Allegro (tak/nie):nie Dodatkowe informacje:Wszystkie informacje zawarte w ss'ach, jezeli jest ktos zainteresowany niech odpisze pod tym postem albo sprobuje sie ze mna skontaktowac w grze, czas do 27 stycznia Screeny postaci: https://zapodaj.net/fc33cf579f10b.png.html Cena wywoławcza: Minimalne przebicie:10 Kup teraz: 120zł Kontakt: Forum lub na metinie nick: Adi
 5. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 6. Nazwa przedmiotu: ZATRUTY MIECZ +0 Dodatkowe informacje: MIX Screeny przedmiotu: BRAK KAŻDY WIE JAK ONA WYGLĄDA Cena wywoławcza: 800kk Minimalne przebicie: 100kk Kup teraz: 1,3kkk / 3,5k sm Kontakt: Zura Bojowy +9 MIX CW : 350kk MP : 50kk KUP TERAZ : 450kk KONTAKT : Zura
 7. Wczoraj
 8. Aktualizacja z dnia 23.01.2019 1.Zmieniliśmy serwerownie przez co problem z chatem został zażegnany. 2.Problem z dungiem Baronówna Pająków został poprawiony. 3.Agenci ziemi gildii są już dostępni. 4.Znacznie poprawiono drop z Azraela. Wszystkie wasze propozycje analizujemy na bieżąco.Każdy zostanie poinformowany jeśli postanowimy coś wprowadzić.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej gry!
 9. Co aktualnie robimy? Przenosimy serwer na inny dedyk.Jak już zauważyliście,podejmowaliśmy kilka prób naprawy chatu,ciągle coś było nie tak.Postanowiliśmy przenieść nasz serwer na inny dedyk *zmiana serwerowni*.Ponieważ to jest kluczowym problemem. Szczegółowe informacje na temat tego co zostało wprowadzone znajdziecie tutaj:
 10. Edit : 78lv Rogowy +8 wpadł , Bojowy +9.
 11. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 12. Nazwa przedmiotu: Dodatkowe informacje: Oferowana cena: Kontakt: nick; vqoff lub tutaj
 13. z kszesła spadłeś z tą ceną za tak słabo rozwiniętą postać
 14. dam ci te 50zl jak chcesz pisz pw
 15. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 16. Poziom i klasa postaci: 77LVL i 63% BodY Umiejętności i misje: Aura P WIR prawie G brakuje około 5 ku Biolog konary 10szt oddanych POLIMORFIA P Ekwipunek: Stal +9 2k 50 wartość 5% do pz Lwia tarcza +9 nno 15% blok 6siła i Lwia tarcza +9 Nno Nns 20% nieumarłe Ebo +9 Rib 34sr 20 orki 6 diabły kd potw +4 maska strachu naszyjnik z łez 7 duzo itemków bonowanych Rubin legendarny matowy 3 siła 3ogien 60def 90wart 5 sr ( nie wsadzony trzeba tylko podbic) Możliwość sprzedaży przez Allegro (tak/nie):TAK Dodatkowe informacje: 1,2k zmianek odpały po 30szt Duzo rosek 3x kd Potwora i speeeda +5 1x kd krtyt +5 szarfa 10% Full VIP na 20 dni DZIK LEW Kostium Fryz 17dni Screeny postaci: Cena wywoławcza: 350 Minimalne przebicie: Kup teraz:500 Kontakt: Forum lub w grze Roxer
 17. Nazwa przedmiotu: Bojowy +9 Dodatkowe informacje: Bojowy +9 Screeny przedmiotu: Mix bojowy +9 Cena wywoławcza: 300kk Minimalne przebicie: 50kk Kup teraz: ?? Kontakt: Pod postem, w grze: Zura/ KoLiberek
 18. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 19. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 20. Poziom i klasa postaci: 80 lvl sura wp+ Umiejętności i misje: strach i ostrze p ! po biologu Ekwipunek:eq na grote itp mozliwosc pokazania w grze Możliwość sprzedaży przez Allegro (tak/nie): TAK!! Dodatkowe informacje:Pw na forum, gg- 67439006 lub facebook podam Screeny postaci: Cena wywoławcza:200 Minimalne przebicie:20 Kup teraz:499 Kontakt:Pw na forum, gg- 67439006 lub facebook podam
 21. Uwaga! W ostatnich dniach zwiększa się liczba przypadków kradzieży podczas handlu przedmiotami i kontami. Nigdy nie zgadzaj się na przekazanie konta na podstawie POTWIERDZENIA WYKONANIA PRZELEWU! Nie daj się oszukać, przeczytaj ten temat - Bezpieczny handel. Dostałeś taką lub podobną wiadomość prywatną? Niezwłocznie zgłoś oszusta!
 22. Poziom i klasa postaci: 56 level Umiejętności i misje: Ostrze P, Strach P, Biolog w połowie ksiąg klątw, Koń 20lvl Ekwipunek: https://zapodaj.net/25a6c4bb8404f.png.html Możliwość sprzedaży przez Allegro (tak/nie): tak Dodatkowe informacje: Na koncie jest rękawica z ISu oraz PETa (exp) na 22dni + Dzika Wojennego (443h zostało). Sura zbije w szybkim tempie kazdego metina do 90 lvl. Jest świetna do expienia jakiś kont w V2 lub bicia metinów w red lesie lub w piekle bez buffa. Gra się nią mega przyjemnie. Postać posiada jeszcze 25 ksiąg klątw więc na spokojnie można skończyć biologa na 40 poziom bez wydatku pieniędzy. Screeny postaci: EQ: https://zapodaj.net/25a6c4bb8404f.png.html Cena wywoławcza: Minimalne przebicie: Kup teraz: 120 zł / 1kkk yang Kontakt: Zapraszam do pogadanki na PW na forum, bądź w grze: Constantine
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...